Jump to content

Flamewar


sirwiz
 Share

Recommended Posts

o cóż, trudno tworzyć zasady do flame'a bo flame z definicji jest bez zasad, więc może wypunktuję kilka rzeczy o których powinniście pamiętać, jeśli zechcecie coś napisać w tym dziale.

1. Róbta co chceta. Modzi/Admini raczej tu nie zaglądają będąc w roli Modow/Adminów, ale już będąc w roli użytkownika jak najbardziej, aczkolwiek...

2. Żadnych wycieczek osobistych, religijnych czy rasowych. Jak któryś z modów zobaczy coś takiego, nie ma przeproś. Bany lecą. To forum trzymające minimalny poziom. Nadal.

3. Oczekuję, że mimo wszystko prezentujecie jakiś poziom intelektualny, wiec starajcie się pisać z klasą. Podwórkowe odzywki zostawcie na podwórku.

4. Flamewars z innych tematów będzie wydzielany tutaj.

5. Widocznośc tego podforum, będzie przydzielana wg stażu na forum, ilości postów lub uznaniowo, po wysłaniu PW do administracji z uzasadnioną prośbą, o przydział do tej elitarnej grupy internetowych łoriorów.

6. Aby napisać nowego posta, lub odpowiedź w wydzielonym temacie trzeba będzie spełniać odpowiednie kryteria stażu i ilości postów na forum

To tyle. dziekuję za uwagę

Automatyczny awans do grupy umożliwiającej pisanie i przegląd działu FLAMEWAR uzyskujecie po roku od rejestracji lub 50 napisanych na forum postach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...