Skocz do zawartości
  • 0

Początki


Daybreak
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie!
Zaczynam przygode z ASG
Pytanie do was: Co powinienem zakupić na początek(części stroju, bez których lepiej się nie pokazywać) oraz na co zwracać uwagę przy zakupie repliki.
Jeśli chodzi o Replikę zastanawiałem się nad tym: http://www.taiwangun...&campaign-id=19
Zależy mi na karabinie snajperskim, polecacie coś?
(Mój budżet wynosi 2500zł (na całość)) Wystarczy ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

@Daybreak

Zaczynanie zabawy w asg od "snajperstwa" to najlepsza droga do: obrzydzenia sobie tej formy rekreacji, początków depresji i wzrostu frustracji.
A tego to, raczej, w wieku 16 lat Ci nie życzymy.

  • + 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początek kup okulary, i to jakieś porządne, to podstawa do rozpoczęcia zabawy ;) 
Munduru na początek nie potrzebujesz, aczkolwiek polecam tani mundur bw we flecktarnie (choć przy twoim budżecie można by zaszaleć :D)

Co do tej repliki, jeśli nie zależy Ci na tym by mieć koniecznie magi od M4 to weź lepiej P90 od cymy http://www.taiwangun.com/elektryczne-2/cm-060-cm?from=listing&campaign-id=19 
150 zł tańsza przede wszystkim, a do adaptera od magazynków jakoś zaufania bym nie miał i po za tym jakoś tak mam, że cyma to cyma więc mam do niej większe zaufanie (choć nie wiem za dużo o tej replice od jg więc są to tylko moje przypuszczenia) ;)

Snajperka powiadasz? Zastanów się nad tym dobrze, bo taki "styl" rozgrywki jest specyficzny i nie każdemu odpowiada mimo wszystko, no ale jak Ci tak bardzo zależy to najpierw podaj czy chcesz samopowtarzalną czy powtarzalną snajperkę? :D

Edytowane przez Fidel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam urwał mi się link.. :(

Chodziło mi o to http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/mb08-coyote-well?from=listing&campaign-id=19

 

Edit: Raczej snajperka z zamkiem 4 taktowym(powtarzalną) :)

Styl jak najbardziej by mi odpowiadał, jestem bardziej introwetykiem i lubię eksperymentować z kamuflażem np. Ghillie

 

 

Edytowane przez Daybreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hah, to sory bo jak wpisałem ten twój link to mi p90 od jg wyszło :P

Na temat snajperek ja osobiście się nie wypowiem, ale polece Ci byś poszukał na tym forum albo na wmasg na temat tuningu tych replik, bo to przy nich to podstawa ;) wtedy też okaże się czy twój budżet wystarczy ;)

  • + 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, pisaliśmy na WMASG. Snajperka (4-takt) pochłonie niemal cały Twój budżet. W opcji budżetowej to minimum 1600zł + pistolet + kabura + gaz... to by wyszło ok. 2000zł.

 

 

Na początek spróbuj zabawy z DMR z zablokowanym auto. Wyjdzie zdecydowanie taniej, a i nie będzie tylu obiekcji/zastrzeżeń co do udziału w manewrach.

 

  • + 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Siemasz Daybreak

ogólnie to witamy cię w naszych szeregach.

Poszukaj  bo na tym forum jest dział DLA POCZĄTKUJĄCYCH tam znajdziesz wszystkie informacje.

Poza tym obserwuj forum pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...