Skocz do zawartości
  • 0

Od czego zacząć - przyjść na strzelankę czy poszukać instruktora z licencją?


cieplik
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pitas, człowiek podsuwa Ci tu pomysł na życie, a Ty co? Jak widać jest zapotrzebowanie, to zrób licencję i zostań instruktorem certyfikowanym. Licencję ja Ci wystawię. Możesz co roku odnawiać za drobną opłatą ofkors :D

A co do tematu kolega Zet dobrze radzi. Zacząłeś dobrze, tematem na forum. Zobacz kto odpisuje i gdzie zapisze się na strzelankę. Przyjdź, przywitaj się, pogadaj. Weź okulary ochronne, to i może nawet coś podziałasz, zdjęcia porobisz.

  • + 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepszym instruktorem będą współtowarzysze na strzelance. Jak dostaniesz po łbie za myślenie o zdjęciu okularów ochronnych, albo brak kamizelki, czy brak fair play to zapamiętasz lepiej niż gdybyś sobie nad łóżkiem certyfikat powiesił.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 22.12.2016 o 14:25, cieplik napisał:

W stanach i w UK z tego co można znaleźć w necie to wydają licencje i certyfikaty instruktorom zajmującym się właśnie ASG, w Polsce standardowo nie a pewnie wielu graczy mogłoby się o nią ubiegać, tak czy inaczej dzięki za informację i porady :)

 

Witamy w naszym radosnym ciemnogrodzie... xD

  • + 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo zrób jeszcze inaczej, ogarnij kiedy będzie jakaś strzelanka w twoich okolicach, pogadaj z kilkoma ludźmi, wiele osób posiada repliki zapasowe, może za niewielką opłatą (czytaj: dobra flaszka) ktoś ci coś pożyczy i sobie pobiegasz i zobaczysz sam jak to jest - Sposób polecam, wciągnąłem tak już 2 ludzi, i na kolejny "sezon" mam jeszcze paru chętnych.

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...