Jump to content

Jeńcy i przesłuchanie


sirwiz
 Share

Recommended Posts

jeńcy

W grze można brać jeńców. Jeńca można wziąć na dwa sposoby:

- poprzez ogłuszenie;

- poprzez przejęcie rannego przeciwnika.

Jeńcy mogą być przetrzymywani dowolną ilość czasu. Obowiązek pilnowania jeńca spada na stronę biorącą go w niewolę. Na czas transportu jeńca można mu odebrać wszystkie przedmioty in-game (repliki, oporządzenie, amunicję). W czasie przetrzymywania w bazie przedmioty jeńca powinny być bezpiecznie zebrane w miejscu bliskim i widocznym dla jeńca.

Jeniec nie może być przetrzymywany w miejscu mogącym doprowadzić do pogorszenia stanu jego zdrowia. Dopuszcza się jednak czynności mające na celu zmniejszenie przez niego poziomu orientacji/postrzegania sytuacji (kaptury, słuchawki, itp).

Jeńca można przeszukać (ograniczając się do części umundurowania i oporządzenia) i skuć (jedynie z przodu, nie dozwolone jest kucie z tyłu). Jeśli jeniec się na to nie zgadza powinien o tym poinformować zatrzymujących i jednocześnie wydać wszystkie ukrywane przedmioty in-game (mapy, rozkazy) i uznaje się za "skutego" ze wszystkimi wynikającymi z tego ograniczeniami ruchowymi. W takiej sytuacji jeniec może zatrzymać swoje wyposażenie ale nie może ich w żaden sposób użyć. Jeniec nie może użyć "silent killa" ani ogłuszenia.

Przetrzymujący ma obowiązek zapytać, a jeniec - odpowiedzieć, na pytanie o dolegliwości mogące mieć wpływ na jego przetrzymywanie (w szczególności o chorobach przewlekłych, kontuzjach czy objawach odwodnienia).

Przesłuchanie jeńca

W przygotowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...