Jump to content

Regulamin działu Sprzedaż, Kupno, Zamiana 05.09.2012


sirwiz
 Share

Recommended Posts

1. W treści ogłoszenia muszą znajdować się następujące informacje: stan przedmiotu, orientacyjna/proponowana cena, kontakt oraz, w miarę możliwości, zdjęcia przedmiotu.

2. Obowiązuje zasada "Jeden użytkownik - jeden temat". Jeśli masz do sprzedania wiele przedmiotów w tej samej części komisu załóż jeden temat.

3. Ogłoszenia winny być umieszczane w odpowiednim dziale forum Handel. Dozwolone jest zakładanie po 1 temacie w odpowiednim subform jeśli sprzedawany asortyment tego wymaga.

4. Sprzedający decyduje komu, kiedy, i za ile sprzeda, i tylko on może pisać "zarezerwowane". Jeśli chcesz zarezerwować produkt do zakupu w terminie późniejszym napisz PW do sprzedającego.

5. Niedozwolone jest przesadne wyróżnianie swoich ogłoszeń wielkością, kolorem lub pogrubieniem czcionki. Moderatorzy zastrzegają sobie wyłączne prawo interpretacji słowa "przesadne".

6. Ogłaszać się mogą jedynie osoby prywatne i/lub ekipy. Zakazane są ogłoszenia o charakterze komercyjnym - sklepy/serwisy/firmy. Ogłoszenia takie muszą być konsultowane przez administrację tego forum - http://kpasg.net/showgroups.php.

7. Jeśli ogłoszenie się zdeaktualizuje należy napisać w swoim wątku odpowiednią informację. Wątek zostanie skasowany. Informację o zdeaktualizowaniu zamieszcza jedynie założyciel wątku.

8. Ogłoszenia będą kasowane automatycznie po upływie miesiąca od ostatniej aktywności.

9. Dozwolone jest podbijanie ogłoszeń, lecz nie wcześniej niż po upływie 7 dni od jakiejkolwiek aktywności w wątku. Po wpisie w poniedziałek następny może być dopiero w następny poniedziałek (nie w niedzielę!). Podbijanie to jakikolwiek dopisek nie mający istotnego wpływu na treść oferty.

10. Kolor czerwony zastrzeżony jest dla moderatorów.

11. Jeśli przedmiot na sprzedaż jest na allegro lub innym miejscu w sieci nie wystarczy podanie samego linka - ogłoszenie musi spełniać również pozostałe punkty regulaminu.

12. Ogłoszenia nie spełniające powyższych wymogów będą kasowane nieodwołalnie i bez ostrzeżeń. Użytkownicy nie będą informowani w żaden sposób o usunięciu wątku.

13. Nazwy tematów winny w skrócie określać zawartość ogłoszenia w przypadku części model GB, w przypadku oporządzenia kolor, w przypadku replik ich modele.

14. Wszelkie zmiany w ogłoszeniu, należy umieszczać poprzez edytowanie swojego posta z ogłoszeniem (opcja EDYTUJ w dziale handel, nie posiada ograniczeń czasowych lub ilościowych).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...